Treći modul Debatnog kluba za odrasle privodi se kraju. Nakon intenzivnih tjednih susreta i brojnih rasprava, polaznici se pripremaju za posljednji izazov – završnu debatu.

Ovoga tjedna rade na pripremi za tezu: „Ovaj dom smatra da mediji u Republici Hrvatskoj ispunjavaju svoju demokratsku ulogu.“ Završna debata održat će se idućeg tjedna, nakon čega slijedi zajednička proslava uspješno završenog modula i zaslužena ljetna stanka.

Debatni klub za odrasle ponovno će započeti s radom u listopadu, kada će biti otvorene i prijave za novi početnički modul. Pozivamo sve zainteresirane koji žele razvijati vještine argumentacije, kritičkog mišljenja i javnog govora da nam se pridruže na jesen.